22 лютого Посол В.Жовтенко та Президент Торгово-промислової палати Киргизької Республіки М.Шаршекеєв підписали Меморандум про взаєморозуміння між Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України і Торгово-промисловою палатою Киргизької Республіки.
У заході також взяв участь заступник керівника Представництва Торгово-промислової палати України в Киргизстані О.Титов.
Сторони обговорили актуальні питання українсько-киргизького торгово-економічного співробітництва.