25 лютого Посол В.Жовтенко взяв участь у літературних читаннях, присвячених 150-річчю з Дня народження Лесі Українки, які відбулися у Киргизькому національному університеті імені Ж.Баласагина. У рамках заходу відбулася міні-вистава у виконанні студентів, які читали українською мовою вірші Л.Українки у супроводі відео та слайдів про її життя.