Посольство України вітає усіх мусульман Киргизької Республіки з початком свята жертвоприношення Курбан-байрам.
Це свято віри й милосердя, духовного вдосконалення, великодушності, допомоги нужденним, любові до ближнього. Нехай цей важливий для мусульман час буде сповнений добрими думками й благодійними справами, почуттям єдності й братерства. Бажаємо, щоб усі жертви, принесені віруючими в ці священні дні, сприяли утвердженню добра й злагоди.