30 липня Посол України В.Жовтенко відвідав Міністерство закордонних справ Киргизької Республіки, де залишив запис у книзі жалоби, яким висловив співчуття у зв’язку з великими втратами людських життів від пандемії коронавірусу, яких зазнав Киргизстан.