27 січня відбулася зустріч Посла В.Жовтенка з директором Державної інспекції з ветеринарної та фітосанітарної безпеки при Уряді Киргизької Республіки А.Сариковим.
У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва між Україною і Киргизстаном у галузі ветеринарної та фітосанітарної безпеки.