10 листопада Посол В.Жовтенко прийняв у Посольстві Голову Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» В.Нарозю.
У ході бесіди відбулося обговорення низки питань зі співробітництва між Посольством та Українським товариством «Берегиня», зокрема щодо запланованих на 2021 рік культурно-гуманітарних проєктів в рамках бюджетної програми з підтримки закордонних українців.