11 лютого Посольство України відвідали вчителі та учні середньої школи №42 Бішкеку.
У ході зустрічі гості поінформували про участь учнів школи у міському конкурсі різних мов, на якому вони будуть представляти українську мову і культуру.
Відбулося розлоге та зацікавлене спілкування щодо сучасних та історичних аспектів української мови, культури та народних традицій.