02 грудня Посол взяв участь у роботі круглого столу громадського об’єднання Дитячий Центр «Розвиток», присвяченого новим технологіям лікування дітей з вадами слуху, якими поділилися з киргизькими колегами українські лікарі Н.Конюшняк та О.Козич, що приїхали з Києва до Бішкеку на запрошення Центру.
У рамках зустрічі відбулася презентація проекту унікальної технології у лікуванні дітей з кохлеарними імплантами, яка відновлює слух та надає можливість повної соціальної адаптації таких дітей.