26 серпня відбулася зустріч Посла В.Жовтенка з Представником Торгово-промислової палати Киргизької Республіки в Україні А.Ісмаіловим.
У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо шляхів інтенсифікації торговельно-економічного співробітництва між Україною і Киргизстаном в умовах сучасних викликів, спричинених пандемією COVID-19, а також проведення в м.Бішкек українсько-киргизького бізнес-форуму та відкриття Представництва ТПП України в Киргизькій Республіці.