1 вересня відбулася зустріч Посла В.Жовтенка з Президентом Торгово-промислової палати Киргизької Республіки М.Шаршекеєвим та Віце-президентом ТПП КР Р.Апасовою.
У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо шляхів інтенсифікації торговельно-економічного співробітництва між Україною і Киргизстаном в сучасних умовах спричинених епідемією COVID-19, а також обговорення питань проведення низки спільних заходів у різних форматах.