22 травня відбулася зустріч Посла з Начальником МП «Бішкекглавархітектура» - Головним архітектором міста Бішкек А.Тулєбердієвим.
У ході зустрічі відбулося обговорення низки питань пов’язаних з встановленням у столиці Киргизстану пам’ятника Т.Шевченку, зокрема процедури отримання дозволу на встановлення пам’ятника та його можливих місць розташування.