30 березня ц.р. Посол В.Жовтенко взяв участь та виступив на офіційному відкритті Міжнародного виставкового форуму «Тиждень охорони здоров’я в Киргизькій Республіці», який проходить під патронажем Уряду Киргизстану.
У цьому році на виставці представлені більше 70 компаній з 11 країн, зокрема з України.