29 січня відбулася зустріч Посла В.Жовтенка з директором Киргизького національного музею образотворчих мистецтв іменні Г.Айтієва Айгуль Мамбетказієвою.
У ході зустрічі було обговорено низку питань розвитку українсько-киргизького співробітництва у культурно-гуманітарній сфері.