Урядом Киргизької Республіки продовжено термін дії «зеленого коридору» для громадян іноземних держав та осіб без громадянства, які перебувають на території Киргизької Республіки.
З урахуванням тимчасового припинення авіасполучення з іноземними країнами та закриттям кордонів держав, Урядом Киргизстану прийнято рішення про продовження терміну дії «зеленого коридору» для іноземних громадян та осіб без громадянства до офіційного скасування розпорядження Уряду Киргизької Республіки №84-р від 17 березня 2020 року.
Таким чином, іноземні громадяни, а також особи без громадянства, які в даний час знаходяться на території Киргизької Республіки у візовому та безвізовому порядку, зможуть виїхати з території Киргизької Республіки без оформлення виїзних віз і вимоги наявності реєстрації за місцем перебування до моменту офіційного скасування згаданого розпорядження.