Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів.
Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром свідомо знищити українську національну групу.
Способом реалізації геноциду став штучний масовий голод, організований керівництвом комуністичної партії колишнього СРСРу, який спричинив загибель мільйонів українців.
Нашим спільним моральним обов'язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також відкрита розповідь про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.