• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Русский
  • Кыргыз
27 лютого 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в КР І.Біленького з ректором Міжнародного університету «Ала-Тоо» С.Ердолатовим
Опубліковано 27 лютого 2018 року о 13:00

27 лютого 2018 р., з ініціативи української сторони, відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в КР І.Біленького з ректором Міжнародного університету «Ала-Тоо» С.Ердолатовим.

Міжнародний університет «Ала-Тоо» розпочав свою діяльність у 1996 році. На сьогоднішній день у навчальному закладі функціонує 4 факультети, де навчаються близько 2500 студентів з 25 країн світу. Освітня програма Університету повністю відповідає європейським стандартам і 80% викладання здійснюється англійською мовою.

У ході бесіди відбувся обмін думками щодо активізації взаємодії між вищими навчальними закладами України та Киргизстану, зокрема перспектив укладення меморандумів про співробітництво провідних українських учбових закладів з університетом «Ала-Тоо». Окрім того, в рамках зустрічі, було обговорено питання можливості надання квоти для безкоштовного навчання українських студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux