Посольство України в Киргизькій Республіці

Київ 18:51

Громадянам України, які планують поїздки до країн-членів ОДКБ та ЄАЕС

26 червня, 00:00

Громадянам України, які планують поїздки до країн, що є членами субрегіональних оборонних та інтеграційних об’єднань за участі Російської Федерації,  зокрема до країн-членів ОДКБ та ЄАЕС, рекомендуємо окремо перевірити свою наявність/відсутність у переліку осіб, яким заборонено в’їзд на територію Російської Федерації, та у переліку громадян України, до яких РФ застосовує обмежувальні заходи, затвердженого Постановою Уряду Росії від 01.11.2018 р. № 1300 «Про заходи з реалізації Указу Президента РФ від 22 жовтня 2018 року № 592»

(http://publication.pravo.gov.ru/Document/View/0001201811010001).

МЗС зафіксовано випадки непропуску та ускладнень під час в’їзду та/або перебування у вищезгаданих країнах громадян України, включених до зазначеного переліку.

Окрім того, МЗС рекомендує громадянам України – учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил, утриматися від поїздок до РФ у зв’язку з небезпекою кримінального переслідування в РФ. Рекомендуємо брати до уваги подібні ризики також під час планування поїздок до країн, що є членами  субрегіональних оборонних та інтеграційних об’єднань за участі Російської Федерації.

Інші оголошення