Посольство України в Киргизькій Республіці

Київ 19:30

Міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!»

28 вересня 2018, 16:32

28 вересня 2018 р. Посольство спільно з Українським товариством Киргизької Республіки «Берегиня» та представниками етнічних громад Асамблеї народу Киргизстану взяли участь у Міжнародній акції «Запалімо свічку пам’яті», присвяченій 85-м роковинам Голодомору в Україні.

Метою акції, яка розпочалася за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору – 24 листопада 2018 року, є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн для вшанування пам’яті загиблих під час одного з найбільших злочинів в історії людства у ХХ столітті.

Під час виступу Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький розповів учасникам акції про страшні події 1932-1933 років в Україні, жахливі долі тисяч безневинних дітей, які стали жертвами Голодомору, а також наголосив на необхідності зберегти пам'ять про цю трагедію та передати її наступним поколінням.

Окрім того, керівником дипмісії було висловлено сподівання, що Киргизька Республіка не залишиться осторонь і визнає на офіційному рівні цей жахливий злочин, скоєний злочинним керівництвом СРСР.