Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 17:18

20 квітня 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного І.Біленького з радником Голови Державного комітету промисловості, енергетики і надрокористування Киргизької Республіки М.Чолпонкуловим

20 квітня, 13:43

20 квітня 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Киргизькій Республіці І.Біленького з радником Голови Державного комітету промисловості, енергетики і надрокористування Киргизької Республіки М.Чолпонкуловим.

У рамках зустрічі сторони обговорили низку питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва. Особлива увага була приділена питанню налагодження контактів з українськими підприємствами, які спеціалізуються на виробництві кабельно-провідникової продукції, силових масляних трансформаторів і малих ГЕС.

Окрім того, в ході зустрічі киргизьку сторону було запрошено узяти участь у XVI Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який відбудеться у листопаді 2018 р. у м. Київ.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.