Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 17:18

19 квітня 2018 р. Тимчасовий повірений І.Біленький узяв участь в урочистому відкритті 20-ї Міжнародної універсальної виставки «Киргизстан-2018»

19 квітня, 12:51

19 квітня 2018 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизькій Республіці І.Біленький узяв участь в урочистому відкритті 20-ї Міжнародної універсальної виставки «Киргизстан-2018», у якій беруть участь близько 30 іноземних компаній, зокрема з Білорусі, КНР, Кореї, Киргизстану тощо.

Україна на зазначеному заході гідно представлена українським підприємством «Мотор Січ», яке випускає не тільки надійні авіаційні двигуни та газотурбінні установки, а й товари широкого вжитку, зокрема бензопили, агротехніку, молочні сепаратори та побутові прилади.

20 квітня 2018 р., в рамках Міжнародної виставки «Киргизстан-2018», відбудеться бізнес-форум за участю всіх учасників заходу, в тому числі й українського виробника.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.