Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 17:16

Прес-ланч з представниками громадського сектору та ЗМІ Киргизстану

17 квітня, 15:10

17 квітня 2018 р. дипломатичним представництвом було проведено спільну зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Киргизькій Республіці І.Біленького і колишнього Надзвичайного і Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні Е.Мамкулова з представниками громадського сектору та ЗМІ Киргизстану.

Під час зустрічі керівник українського диппредставництва окреслив журналістам нинішню ситуацію на сході України та в тимчасово окупованому Криму, наголосивши на систематичних порушеннях РФ міжнародних договорів і основоположних норм міжнародного права в сфері захисту прав людини.

Окрім того, розмова йшла й про нинішній стан та перспективи торговельно-економічного співробітництва України з країнами ЄС, а також розвиток співпраці між діловими колами України та Киргизстану. 

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.