Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 19:05

26 березня 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного з Д.Турсунбаєвою, Виконавчим директором Громадського міжнародного благодійного фонду ім. Н.Турсунбаєва

27 березня, 08:25

26 березня 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного з Д.Турсунбаєвою, Виконавчим директором Громадського міжнародного благодійного фонду ім. Н.Турсунбаєва.

Під час зустрічі сторонами було обговорено питання участі українських професійних співаків, студентів та випускників музичних учбових закладів України у I Міжнародному конкурсі вокалістів «Ир толкундари» («Хвилі пісень»), який присвячений пам’яті відомої киргизької акторки та співачки Т.Турсунбаєвої.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.