Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 12:51

27 лютого 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в КР І.Біленького з ректором Міжнародного університету «Ала-Тоо» С.Ердолатовим

27 лютого, 13:00

27 лютого 2018 р., з ініціативи української сторони, відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в КР І.Біленького з ректором Міжнародного університету «Ала-Тоо» С.Ердолатовим.

Міжнародний університет «Ала-Тоо» розпочав свою діяльність у 1996 році. На сьогоднішній день у навчальному закладі функціонує 4 факультети, де навчаються близько 2500 студентів з 25 країн світу. Освітня програма Університету повністю відповідає європейським стандартам і 80% викладання здійснюється англійською мовою.

У ході бесіди відбувся обмін думками щодо активізації взаємодії між вищими навчальними закладами України та Киргизстану, зокрема перспектив укладення меморандумів про співробітництво провідних українських учбових закладів з університетом «Ала-Тоо». Окрім того, в рамках зустрічі, було обговорено питання можливості надання квоти для безкоштовного навчання українських студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».