Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 12:53

29 січня 2018 р. відбулася зустріч Тимчасового повіреного з ректором Киргизького національного університету ім. Ж.Баласагина

31 січня, 14:09

29 січня 2018 р., з ініціативи української сторони, відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в КР І.Біленького з ректором Киргизького національного університету ім. Ж.Баласагина (КНУ) К.Садиковим, під час якої було обговорено низку питань двостороннього співробітництва в сфері освіти.

Киргизьку сторону також було поінформовано про окремі аспекти нового Закону України «Про освіту», який дозволить розширити викладання державною мовою і жодним чином не звужуватиме рівень володіння та використання мов національних меншин.

Особливу увагу співрозмовника було акцентовано на питанні виявлення некоректного зображення/позначення АР Крим в інформаційних та освітніх продуктах, зокрема в підручниках, мапах тощо, які використовуються у ВНЗ, та висловлено прохання при розгляді та затвердженні таких матеріалів врахоувати позицію як української сторони, в частині територіальної цілісності та суверенітету України, так і думку міжнародної спільноти та відповідних резолюцій ГА ООН.