Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 19:01

Круглий стіл «100-річниця подій Української революції 1917-1921 рр.»

16 грудня 2017, 08:14

14 грудня 2017 р., з нагоди 100-ї річниці подій Української революції 1917-1921 рр. та 100-річчя заснування української зовнішньополітичної служби, дипломатичним представництвом проведено круглий стіл «100-річниця подій Української революції 1917-1921 рр.».

У заході взяли участь студенти вищих учбових закладів м. Бішкек, громадські діячі та представники української діаспори.

У своєму виступі Тимчасовий повірений у справах України в Киргизькій Республіці І.Біленький розповів учасникам та гостям про один з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу, який став вершиною національно-визвольної боротьби і відродження української нації.

У свою чергу учасники заходу виступили з доповідями про видатних діячів, які зробили вагомий вклад в здобуття незалежності країни, зокрема М.Грушевського, Є.Коновальця, С.Петлюру, В.Винниченка, П.Скоропадського, а також про виникнення та розвиток Української революції, діяльність Української Центральної Ради, культурне, освітнє та духовне життя в Україні у 1917-1921 рр.

Окрему увагу під час заходу було приділено одній з найвизначніших подій того часу – заснуванню української дипломатичної служби та її діяльності у складних умовах більшовицької агресії, коли Україна виборювала своє право на повноцінну міжнародну правосуб’єктність.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.