Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 09:48

4 грудня 2017 р. відбулася презентація авторського твору Народного письменника Киргизстану М.Байджиєва «Сказання про Манаса, Семетея і Сейтека» у перекладі українською мовою

06 грудня 2017, 12:14

4 грудня 2017 р. у Республіканській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. Баялінова відбулася презентація авторського твору Народного письменника Киргизстану М.Байджиєва «Сказання про Манаса, Семетея і Сейтека» у перекладі українською мовою, здійсненим Головою «Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» В.Нарозею та керівником відділу Товариства в м. Токмак М.Бондаренком. Героїчний епос про Манаса є втіленням тисячолітньої історії киргизького народу і його прагнень до свободи та єдності.
У культурному заході узяли участь співробітники Посольства України, представники міністерств та відомств Киргизстану, українська діаспора та творча еліта м. Бішкек.
У рамках урочистого літературно-музичного заходу пролунала безліч теплих слів вдячності на адресу перекладачів за їх кропітку роботу з підготовки першого видання киргизького епосу українською мовою

Останні новини

День пам'яті Героїв Крут | 29 січня, 07:08

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.