Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 17:08

21 листопада 2017 р. в Посольстві України відбувся пам’ятний вечір з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

22 листопада 2017, 13:01

21 листопада 2017 р. в Посольстві України відбувся пам’ятний вечір з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, в якому взяли участь представники української діаспори, наукових та культурно-мистецьких кіл Киргизстану, а також співробітники установи та їхні родини.

У своєму виступі Тимчасовий повірений у справах України І.Біленький поінформував присутніх про вагомість громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також відзначив важливе значення цих подій у світлі формування демократичних цінностей та ідеалів свободи на шляху європейського розвитку України.

Також під час заходу доцент Міжнародного університету «Ала-Тоо – Ата-Тюрк» А.Кожобекова поділилася з присутніми своїм дослідженням щодо політики пам’яті, в рамках якого було проведено порівняльний аналіз революцій і постреволюційних періодів в Україні та Киргизстані.

На завершення заходу Голова «Українського товариства Киргизької Республіки «Берегиня» В.Нарозя презентував книгу «Сказання про Манаса, Семетея і Сейтека», киргизького народного епосу у власному перекладі українською мовою, який є втіленням тисячолітньої героїчної історії киргизького народу та його прагнень до свободи та єдності.