Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 09:25

11 листопада 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизькій Республіці надав інтерв’ю радіостанції «Радіо Марал»

13 листопада 2017, 13:25

11 листопада 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизькій Республіці надав інтерв’ю радіостанції «Радіо Марал», платформа якого є джерелом отримання об’єктивної інформації стосовно світових зовнішньополітичних подій.

У ході інтерв’ю були обговорені успіхи України у проведенні реформ, зокрема у судовій, антикорупційній, пенсійній та медичній сферах, відновленні економічного зростання, а також ініціатив України у міжнародних організаціях. Особливий наголос було зроблено на цьогорічній оновленій резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь, Україна», яку буде розглянуто під час 72-ї сесії ГА ООН.

Також розмова йшла й про перспективи та стан торговельно-економічного співробітництва України з Киргизькою Республікою, зокрема, на рівні представників середнього та малого бізнесу двох країн в агропромисловому секторі.

Останні новини

День пам'яті Героїв Крут | 29 січня, 07:08

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.