Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 09:56

Показ українського документального фільму «Мустафа»

08 листопада 2017, 06:05

7 листопада 2017 р. в рамках XI Міжнародного фестивалю документальних фільмів в сфері прав людини «Бір Дуйно Киргизстан - 2017» відбувся показ українського документального фільму «Мустафа» режисера А.Сарихаліла.
«Мустафа» — це перша документальна стрічка про Мустафу Джемілєва, лідера кримськотатарського народу, всесвітньо відомого правозахисника, який у боротьбі за право кримських татар повернутися після сталінської депортації на свою історичну батьківщину – Крим, провів понад 15 років у радянських таборах і в'язницях та витримав найдовше в світі голодування тривалістю 303 дні.
Метою стрічки є донесення до громадськості живої історії українського політика і громадського діяча, котрий уособлює боротьбу за виживання, гідність та честь кримських татар.
З перших днів окупації Криму РФ М.Джемілєв став голосом українського народу на міжнародній арені у боротьбі проти дискримінації кримських татар та прикладом сили і незламності духу для усього українського народу. goo.gl/rCU7uZ 

Останні новини

День пам'яті Героїв Крут | 29 січня, 07:08

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.