Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 09:52

28 вересня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в КР узяв участь у Міжнародній конференції «Іслам в сучасній світській державі»

28 вересня 2017, 14:05

28 вересня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в КР І.Біленький узяв участь у Міжнародній конференції «Іслам в сучасній світській державі», яка відбулася під головуванням Президента Киргизстану А.Атамбаєва.

У Конференції взяли участь представники 19 країн і низки міжнародних організацій та понад 100 експертів-ісламознавців. Головними темами заходу були методи запобігання політизації ісламу, збереження культурної самобутності держав, а також обмін досвідом стосовно взаємодії держави і релігії.

29 вересня ц.р. за результатами конференції заплановано прийняття спільної декларації про роль ісламу в сучасних світських державах та рекомендацій щодо вдосконалення міждержавного діалогу в релігійній сфері.

Останні новини

День пам'яті Героїв Крут | 29 січня, 07:08

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.