Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 18:55

11 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі Міжнародного форуму «Програма цифрової трансформації «Таза Коом»

12 червня 2017, 13:53

11 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі Міжнародного форуму «Програма цифрової трансформації «Таза Коом» та Глобальні цілі стійкого розвитку», яка відбулася під головуванням Президента Киргизстану А.Атамбаєва та Генерального секретаря ООН А.Гутерреша.

«Таза Коом» – загальнонаціональний високотехнологічний проект, який посідає ключове місце в Національній стратегії розвитку Киргизької Республіки до 2040 року. Основною метою проекту є побудова відкритої і прозорого держави, підвищення якості життя громадян, а також поліпшення умов для ведення бізнесу в Киргизстані.

У заході взяли участь понад 300 учасників, серед яких представники експертного співтовариства, неурядових та громадських об’єднань, міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, акредитованого в м. Бішкек.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.