Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 09:50

11 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі Міжнародного форуму «Програма цифрової трансформації «Таза Коом»

12 червня 2017, 13:53

11 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі Міжнародного форуму «Програма цифрової трансформації «Таза Коом» та Глобальні цілі стійкого розвитку», яка відбулася під головуванням Президента Киргизстану А.Атамбаєва та Генерального секретаря ООН А.Гутерреша.

«Таза Коом» – загальнонаціональний високотехнологічний проект, який посідає ключове місце в Національній стратегії розвитку Киргизької Республіки до 2040 року. Основною метою проекту є побудова відкритої і прозорого держави, підвищення якості життя громадян, а також поліпшення умов для ведення бізнесу в Киргизстані.

У заході взяли участь понад 300 учасників, серед яких представники експертного співтовариства, неурядових та громадських об’єднань, міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, акредитованого в м. Бішкек.

Останні новини

День пам'яті Героїв Крут | 29 січня, 07:08

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.