Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 19:05

9 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі діалогової платформи з реалізації спільних програм з профілактики ВІЛ/СНІД в Киргизстані

09 червня 2017, 12:59

9 червня 2017 р. Тимчасовий повірений у справах України в Киргизстані І.Біленький узяв участь у роботі діалогової платформи з реалізації спільних програм з профілактики ВІЛ/СНІД, а також захисту прав ключових груп населення, яка була організована Громадським фондом «СНІД Фонд Схід-Захід в Киргизькій Республіці».

ГФ «СНІД Фонд Схід-Захід в Киргизькій Республіці» – неурядова організація, метою якої є надання сприяння в сфері громадської охорони здоров'я задля зниження розповсюдження епідемій та соціально значущих інфекцій в Киргизстані.

У заході взяли участь представники експертних кіл, дипломатичних місій та міжнародних організацій, акредитованих в Бішкеку, профільні неурядові та громадські об’єднання.

У своєму виступі Тимчасовий повірений відзначив, що нетерпимість є однією з найбільших глобальних проблем сучасного світу. «Революція Гідності», яка відбулася в Україні у 2013-2014 рр., надала нового поштовху у розвитку толерантності та поваги до людської гідності, боротьбі з дискримінацією, а також становленню європейських цінностей в Україні.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.