Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 18:59

17 травня 2017 р. у Посольстві України в Киргизстані відбулося відкриття виставки талановитої фотохудожниці Е.Заятдінової

18 травня 2017, 10:34

17 травня 2017 р. у Посольстві України в Киргизстані відбулося відкриття виставки талановитої фотохудожниці Е.Заятдінової, яка була приурочена до 83-х роковин депортації кримських татар радянською владою та Дня пам’яті жертв політичних репресій.

У заході взяли участь співробітники дипломатичного представництва та їхні родини, студенти ВНЗ м. Бішкек, а також представники української громадськості в Киргизстані.

У своїх роботах Е.Заятдінова намагається привернути суспільну увагу як до випадків насильницьких зникнень та політичних переслідувань кримськотатарських активістів тимчасово анексованого Криму, так і до систематичних порушень прав людини, що відбуваються на півострові, які не залишаться непоміченими, а дії окупаційної влади – безкарними.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.