Посольство України в Киргизькій Республіці

, Київ 18:54

16 травня 2017 р. у Посольстві України в Киргизстані відбувся святковий захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

17 травня 2017, 09:59

16 травня 2017 р. у Посольстві України в Киргизстані в колі колег та друзів відбувся святковий захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

На захід були запрошені керівники іноземних дипломатичних місій, представництв та офісів міжнародних організацій, акредитованих в Бішкеку, а також представники української діаспори та ЗМІ Киргизстану.

Ще з давнини вишиванка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишиванка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Головною метою заходу було продемонструвати киргизькому суспільству, глибину та розмаїття національної культури України, її звичаї, традиції та історію.

Останні новини

До уваги громадян! | 11 квітня, 10:23

У контексті превентивної роботи у питанні протидії торгівлі людьми звертаємо Вашу увагу на контактну інформацію громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми на території України, та оновлену контактну інформацію посадових осіб обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.